Напишiть власну статтю на
тему податків!

Взяти участь

Ти молодий та амбіційний студент чи лише почав свій професійний шлях у податковій сфері? Твоїм науковим статтям можуть позаздрити класики податкової думки та/або провідні адвокати України, але їх не помічають? В такому випадку, конкурс наукових робіт - це твій шанс заявити про себе. Taxlink готовий надати тобі можливість вразити наших експертів та членів Асоціації податкових радників чи поборотись за приз «глядацьких симпатій». Стань одним з трьох переможців конкурсу та отримай винагороду за свій інтелект і науковий хист.

Хто обирає переможців?

Двох головних переможців обирають експерти Taxlink та Асоціації податкових радників України. А третього - користувачі Taxlink шляхом голосування. 

Призи від організаторів конкурсу

На переможців чекають наступні призи:

1) планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0 16Gb LTE;

2) зовнішній накопичувач HDD SiliconPower 1Tb 2.5" Armor A30;

3) фітнес-трекер Nokia Go Black.

 

Не став головним переможцем?  - Не засмучуйся! Якщо твоя робота сколихне сердця наших експертів на тебе чекають приємні бонуси у вигляді книг від податкових студій Taxlink та можливість отримати підписку на taxlink.ua

Як взяти участь у конкурсі?

Для участі у конкурсі, вам необхідно пройти реєстрацію на сторінці конкурсу та додати свою роботу. Після проходження реєстрації, чекайте на електронній пошті підтвердження. 

ПЕРЕЛІК учасникiв
Дата
Голосiв
21 Інокентій Миславський
АГРЕСИВНЕ ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В МЕЖАХ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОВОГО ПОЛЯ: ЕФЕКТИВНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРАВОМІРНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ ЧИ КРОК ДО ТІНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ?
2018-02-28 23:19:26
13
Стаття присвячена питанням аналізу агресивного податкового планування,та визначенню його місця у сфері податкових відносин. На підставі синтезу міжнародного досвіду врегулювання податкових відносин із врахуванням чинного українського законодавства автор дійшов висновку щодо того,що за своєю суттю агресивне податкове планування є ефективним інструментом правомірного досягнення платником фіскальної оптимізації.
14 В'ячеслав Луцков
АМНІСТІЯ КАПІТАЛІВ: ПРИЧИНИ ПРОВАЛУ В УКРАЇНІ ТА УСПІХУ ЗАКОРДОНОМ
2018-02-28 16:38:09
11
В роботі проаналізовано основні складові успіху амністії капіталів (економічної амністії) за кордоном. Також були надані рекомендації для оптимального проведення амністії капіталів в Україні.
13 Ангеліна Івашкевич
Легалізація проституції: економічна доцільність чи суспільна мораль? (європейський досвід та українські реалії)
2018-02-27 17:13:41
8
В статті висвітлено аналіз такого дискутивного питання як легалізація проституції з погляду економічної доцільності, спираючись на досвід європейських країн щодо даної проблеми та ступінь готовності українського суспільства до інноваційних кроків в напрямі визнання державою проституції, як законного явища з фінансово вигідною складовою.
2 Жанна Коваленко
Правові засади адміністрування податків в Україні
2017-10-22 23:04:41
4
Розкрито сучасний стан та висвітлено актуальні проблеми правового регулювання адміністрування податків в Україні. Визначено його співвідношення із зарубіжним досвідом. Запропоновано шляхи підвищення ефективності механізму правового регулювання адміністрування податків. Розроблено комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення правового регулювання адміністрування податків в Україні.
4 Віктор Підгрушний
Аналіз підходів щодо оподаткування операцій з криптовалютами в країнах світу та Україні
2018-01-12 15:21:31
4
В статті розглянуто закордонний досвід вирішення питання правового статусу криптовалюти, та пов’язаного із ним питання податкового обліку криптовалютних операцій. Проаналізовано основні тенденції щодо вирішення даного питання в Україні, зокрема проведено аналіз законопроектів, поданих на розгляд Верховної Ради України, які мають на меті визначити засади правового регулювання криптовалютних відносин в Україні та визначити порядок оподаткування операцій з майнінгу.
Всi учасники