Напишiть власну статтю на
тему податків!

Взяти участь

Ти молодий та амбіційний студент чи лише почав свій професійний шлях у податковій сфері? Твоїм науковим статтям можуть позаздрити класики податкової думки та/або провідні адвокати України, але їх не помічають? В такому випадку, конкурс наукових робіт - це твій шанс заявити про себе. Taxlink готовий надати тобі можливість вразити наших експертів та членів Асоціації податкових радників чи поборотись за приз «глядацьких симпатій». Стань одним з трьох переможців конкурсу та отримай винагороду за свій інтелект і науковий хист.

Хто обирає переможців?

Двох головних переможців обирають експерти Taxlink та Асоціації податкових радників України. А третього - користувачі Taxlink шляхом голосування. 

Призи від організаторів конкурсу

На переможців чекають наступні призи:

1) планшет Samsung Galaxy Tab A 8.0 16Gb LTE;

2) зовнішній накопичувач HDD SiliconPower 1Tb 2.5" Armor A30;

3) фітнес-трекер Nokia Go Black.

 

Не став головним переможцем?  - Не засмучуйся! Якщо твоя робота сколихне сердця наших експертів на тебе чекають приємні бонуси у вигляді книг від податкових студій Taxlink та можливість отримати підписку на taxlink.ua

Як взяти участь у конкурсі?

Для участі у конкурсі, вам необхідно пройти реєстрацію на сторінці конкурсу та додати свою роботу. Після проходження реєстрації, чекайте на електронній пошті підтвердження. 

ПЕРЕЛІК учасникiв
Дата
Голосiв
2 Жанна Коваленко
Правові засади адміністрування податків в Україні
2017-10-22 23:04:41
2
Розкрито сучасний стан та висвітлено актуальні проблеми правового регулювання адміністрування податків в Україні. Визначено його співвідношення із зарубіжним досвідом. Запропоновано шляхи підвищення ефективності механізму правового регулювання адміністрування податків. Розроблено комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення правового регулювання адміністрування податків в Україні.
3 Катерина Холявко
ТОРГОВЕЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНИ З ЄС: ВПРОВАДЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПІДХОДІВ ДО НЕПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
2017-12-17 11:02:57
0
У статті розглянуто особливості зовнішньої торгівлі України з ЄС. Досліджено категорію непрямих податків як важливої складової наповнення Державного бюджету. Визначено характерні риси непрямого оподаткування в країнах ЄС. Проаналізовано Угоду про Асоціацію України та ЄС у частині непрямого оподаткування. Вироблено рекомендації щодо усунення диспропорцій у непрямому оподаткуванні України та ЄС.
Всi учасники