Роз'яснення
Державна казначейська служба України

◄◄ 1 2 3 ►►
1
За назвою роз'яснення:
За датою:
За номером:
Шукати

Новини

22.07.2019
Відсутня товарно-транспортна накладна: чи можна враховувати витрати?

ГУ ДФС у Тернопільській області нагадує, що згідно із положеннями частин першої та третьої ст. 909 Цивільного кодексу України за договором перевезення

22.07.2019
Обрати спрощену систему оподаткування можна без відвідин податкової

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що відповідно до п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) порядок о

Показати ще новини
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити