Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Лист ДФСУ № 7390/7/99-99-24-01-02-17 від 14.10.2014 щодо організації "Гарячої лінії"

Щодо організації "Гарячої лінії"

...

Керівникам митниць

Враховуючи ситуацію, яка склалась на сьогодні в Україні з товарами, що переміщують волонтери через митний кордон України, розуміючи важливість та значення гуманітарної, благодійної, технічної та іншої допомоги, яка надходить до України, вимагаю.

1. Організувати роботу цілодобової "Гарячої лінії" з вирішення питань, які можуть виникнути під час проведення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України донорами гуманітарної, благодійної, технічної допомоги або волонтерами, забезпечивши при цьому наступні вимоги:

а) відповідальним за роботу "Гарячої лінії" визначити посадову особу митниці, за посадою не нижче начальника митного поста або окремого відділу;

б) організувати цілодобове чергування фахівців з відповідним досвідом роботи для вирішення питань зі здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються донорами гуманітарної, благодійної, технічної допомоги або волонтерами.

2. Провести роботу серед митних брокерів, власників митних складів та складів тимчасового зберігання з метою визначення підприємств, що мають бажання здійснювати безкоштовну допомогу у вигляді декларування товарів та надання (безкоштовно) місць для зберігання та митного оформлення товарів, що переміщуються донорами гуманітарної, благодійної, технічної допомоги або волонтерами. Оприлюднити назви та адреси визначених підприємств.

3. Інформацію, щодо роботи чергових "Гарячої лінії" та номерів телефонів:

- розмістити на інформаційних стендах у пунктах пропуску через державний кордон України;

- довести до відома зацікавлених учасників волонтерського руху;

- надати до Інформаційно-комунікаційного департаменту для розміщення на офіційному Веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Голова І. Білоус

close icon
Структура документа
Лист ДФСУ № 7390/7/99-99-24-01-02-17 від 14.10.2014 щодо організації "Гарячої лінії"

Щодо організації "Гарячої лінії"