Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Лист ДФСУ № 7012/7/99-99-19-03-02-17 від 02.03.2015 про оподаткування податком на додану вартість
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз

Про оподаткування податком на додану вартість

...

Головним управлінням ДФС в областях та м. Києві,
Міжрегіональному головному управлінню ДФС - Центральному офісу з
обслуговування великих платників
Регіональній митниці ДФС

Державна фіскальна служба України у зв'язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" (далі - Закон № 71), який набрав чинності з 1 січня 2015 року, та зверненнями, які надходять від платників податку на додану вартість щодо порядку застосування режиму звільнення для операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, визначеного пунктом 23 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України, повідомляє.

Законом № 71 продовжено до 01.01.2017 р. дію режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість для операцій з постачання, у тому числі операцій з імпорту, відходів та брухту чорних та кольорових металів, визначеного пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

При цьому переліки таких відходів та брухту чорних і кольорових металів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Водночас дія постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 15 (далі - постанова № 15), якою затверджено переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких тимчасово звільнялися від оподаткування податком на додану вартість, обмежувалась періодом до 2014 року.

На сьогодні відповідного нормативно-правового акта Уряду, який визначав би переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість, або продовжував би дію постанови № 15, не прийнято.

Враховуючі викладене, операції з постачання, у тому числі операції з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, що здійснювалися (ються) суб'єктами господарювання з 01.01.2015 р. і до дати набрання чинності відповідним нормативно-правовим актом Уряду, підлягають оподаткуванню податком на додану вартість у загальновстановленому порядку з нарахуванням податку за ставкою 20 відсотків.

Державна фіскальна служба України зобов'язує забезпечити інформування підпорядкованих органів ДФС та проведення роз'яснювальної роботи серед платників із зазначеного питання.

В. о. Голови М. В. Мокляк

Структура документа
Лист ДФСУ № 7012/7/99-99-19-03-02-17 від 02.03.2015 про оподаткування податком на додану вартість

Про оподаткування податком на додану вартість

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити