Лист Державної податкової служби України № 6325/7/15-1217 від 03.03.2012 щодо застосування пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України

Щодо застосування пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України

...

Державна податкова служба України для забезпечення виконання пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та з метою однозначного тлумачення норм Кодексу повідомляє наступне.

Відповідно до п. 160.7 ст. 160 Кодексу резиденти, які здійснюють виплати нерезидентам за виробництво та/або розповсюдження реклами про такого резидента, під час такої виплати сплачують податок за ставкою 20 відсотків суми таких виплат за власний рахунок.

Для застосування цієї норми необхідне виконання водночас двох умов: виплата від резидента повинна здійснюватися безпосередньо нерезиденту і ця виплата повинна бути за виробництво та/або розповсюдження реклами саме про такого резидента.

Таким чином, якщо платник податку на прибуток – резидент здійснюватиме в Україні оплату резиденту (в даному випадку рекламному агентству) послуг за виробництво та/або розповсюдження реклами про свою діяльність за межами України, то до таких виплат платника податку норми п. 160.7 ст. 160 Кодексу не застосовуватимуться.

Якщо резидент – рекламне агентство, який здійснює виробництво та/або розповсюдження реклами про іншого платника податківрезидента залучає нерезидентів для виробництва та/або розповсюдження реклами за межами території України про іншого платника податків на основі укладених зовнішньоекономічних договорів з такими нерезидентами, то норма п. 160.7 ст. 160 Кодексу на рекламне агентство – резидента не розповсюджується.

З метою приведення консультацій, наданих листами ДПС України, у відповідність до чинного законодавства потрібно керуватися цим листом ДПС України. Державним податковим службам в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, СДПІ по роботі з ВПП довести зазначений лист до відома платників податків і підпорядкованих підрозділів та забезпечити його врахування при проведенні контрольно-перевірочної роботи та апеляційних процедур.

Заступник Голови А.П. Ігнатов

close icon
Структура документа
Лист Державної податкової служби України № 6325/7/15-1217 від 03.03.2012 щодо застосування пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України

Щодо застосування пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України

Замовити персональну презентацію