Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Лист ДФСУ № 3802/7/99-99-15-04-01-17 від 05.02.2015 щодо визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз

Щодо визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства

...

Головним управлінням ДФС в областях, м. Києві, Міжрегіональному головному управлінню ДФС - Центральному офісу з обслуговування великих платників

Державна фіскальна служба України, керуючись нормами п.п. 19-1.1.31 п. 191.1 ст. 191 розд. I Податкового кодексу України (далі - Кодекс), надає інформацію про визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства.

Згідно з Кодексом платники обчислюють податкові зобов'язання з плати за формулою, що застосовує величину "коефіцієнт рентабельності гірничого підприємства, обчислений у матеріалах геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр, затверджених центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр (десятковий дріб) (далі - Коефіцієнт). Гірничі підприємства, що порушили строк регулярної повторної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин ділянки надр, обчислюють податкові зобов'язання із застосуванням коефіцієнта рентабельності, що дорівнює трикратному розміру облікової ставки Національного банку України" .

Абзацом шостим пункту 3 Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 05 травня 1997 року № 432, ознакою видобувних балансових запасів корисних копалин є перевищення Коефіцієнтом, що визначений Державною комісією по запасах корисних копалин (далі - ДКЗ), ставки "рефінансування Національного банку за умови раціонального використання технічних засобів і технологій та дотримання вимог щодо охорони надр і навколишнього природного середовища".

На частині наданих у користування ділянок надр, де провадиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, геолого-економічну оцінку запасів корисних копалин із визначенням Коефіцієнта, ДКЗ ще не виконано.

З огляду на викладене та з метою забезпечення ефективного контролю за визначенням податкових зобов'язань з плати за користування надрами для видобування корисних копалин, ДФС України листом від 23.01.2015 р. № 1491/5/99-99-15-04-01-16 звернулася до Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України з приводу визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства для застосування платниками при обчисленні податкових зобов'язань у 2015 році.

Направляємо для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин лист Державної комісії України по запасах корисних копалин від 02.02.2015 р. № 46/07 про визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства.

Директор Департаменту оподаткування юридичних осіб Ю. В. Лапшин

Структура документа
Лист ДФСУ № 3802/7/99-99-15-04-01-17 від 05.02.2015 щодо визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства

Щодо визначення розміру коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити