Лист ДФСУ № 3139/6/99-99-19-02-02-15 від 09.09.2014 щодо звітності з податку на прибуток суб'єктів індустрії програмної продукції

Щодо звітності з податку на прибуток суб'єктів індустрії програмної продукції

...

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо практичного застосування податкового законодавства і в межах компетенції повідомляє таке.

Відповідно до пункту 10 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (далі - Кодекс) для суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують передбачені пунктом 15 підрозділу 10 цього розділу особливості оподаткування, встановлено ставку податку на прибуток підприємств у розмірі 5 відсотків.

При цьому підпунктом 1.3 пункту 15 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу встановлено обов'язок платників податку вести окремий облік доходів та витрат, пов'язаних з отриманням прибутку від здійснення видів економічної діяльності з реалізації товарів, виконання робіт та надання послуг в індустрії програмної продукції, що дають право суб'єкту індустрії програмної продукції на застосування особливостей оподаткування.

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 р. № 872, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.01.2014 р. за № 103/24880, затверджено нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємства (далі - Податкова декларація) .

У розділі 9 Податкової декларації передбачено відмітку про те, що податкова декларація подається суб'єктом індустрії програмної продукції з діяльності, прибуток від якої оподатковується за ставкою 5 відсотків.

Таким чином, платник податку, якого включено до реєстру суб'єктів, які застосовують особливості оподаткування діяльності в індустрії програмної продукції, веде окремий облік доходів і витрат від застосування пільгового режиму оподаткування та від іншої діяльності, яка оподатковується за загальною системою, та відповідно подає дві декларації з податку на прибуток. Якщо суб'єкт програмної індустрії здійснює лише пільгову діяльність, він подає лише декларацію з діяльності, прибуток від якої оподатковується за ставкою 5 відсотків.

Голова І. Білоус

close icon
Структура документа
Лист ДФСУ № 3139/6/99-99-19-02-02-15 від 09.09.2014 щодо звітності з податку на прибуток суб'єктів індустрії програмної продукції

Щодо звітності з податку на прибуток суб'єктів індустрії програмної продукції

Замовити персональну презентацію