Лист ДФСУ № 21446/10/28-10-06-11 від 03.09.2015 щодо подачі повідомлення про цивільно-правовий договір

Щодо подачі повідомлення про цивільно-правовий договір

...

Міжрегіональним головним управлінням ДФС - Центральним офісом з обслуговування великих платників розглянуто лист від 18.08.2015 щодо подачі повідомлення про цивільно-правовий договір повідомляємо наступне.

Постанову Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 "Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу" (далі - Постанова № 413) було розроблено Мінсоцполітики відповідно до частини третьої ст. 24 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП), яка містить положення щодо укладання трудового договору. Укладання договорів цивільно-правового характеру не регулюється ст. 24 КЗпП.

Відповідно до норм Постанови № 413 повідомлення про прийняття на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за основним місцем обліку їх як платника єдиного внеску, за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використання електронного цифрового підпису відповідальних осіб до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носія, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Додатково повідомляємо, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за основним місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою, вважаються таким, що не подавались.

Враховуючи вищевикладене, повідомлення про дату початку дії укладених договорів цивільно-правового характеру з фізичними особами не потрібно подавати органів державної фіскальної служби.

close icon
Структура документа
Лист ДФСУ № 21446/10/28-10-06-11 від 03.09.2015 щодо подачі повідомлення про цивільно-правовий договір

Щодо подачі повідомлення про цивільно-правовий договір

Замовити персональну презентацію