Лист ДФСУ № 2057/7/99-99-11-04-01-17 від 23.01.2015 щодо організації роботи

Щодо організації роботи

...

Головним управлінням ДФС України в областях, м. Києві
Міжрегіональному ГУ ДФС - Центральному офісу з обслуговування великих платників

Департамент реєстрації платників та електронних сервісів ДФС України у зв'язку із прийняттям Закону України від 28.12.2014 р. № 71-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" та з метою забезпечення виконання органами ДФС покладених завдань з електронного адміністрування податку на додану вартість зобов'язує:

- розмістити на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників роз'яснення стосовно механізму отримання реквізитів ПДВ-рахунків (додається);

- забезпечити невідкладне надання платникам ПДВ на підставі письмових запитів інформації щодо реквізитів ПДВ-рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ, або витягів з реєстру платників ПДВ в Центрах обслуговування платників (у разі відсутності ЦОП - в інспекціях або відділеннях) за основним місцем обліку платника.

Додаток на 1 аркуші.

Директор Департаменту реєстрації платників та електронних сервісів Н. Г. Калєніченко

Додаток
до листа ДФС України
від 23.01.2015 р. № 2057/7/99-99-11-04-01-17

До уваги платників податку на додану вартість!

Рахунки платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються у Державній казначейській службі України, МФО 899998.

Для забезпечення інформування платників ПДВ щодо реквізитів рахунків, відкритих в системі електронного адміністрування ПДВ, Державна фіскальна служба України формує та направляє платнику податку електронне повідомлення про відкриття та реквізити ПДВ-рахунку за формою J(F)1490801. Сформоване повідомлення направляється на електрону адресу платника податку, яка наявна в базах даних ДФС на час формування такого повідомлення.

У разі, якщо на дату формування та направлення повідомлення про відкриття та реквізити ПДВ-рахунку у платника податку у зв'язку із втратою чинності ЕЦП або договору про визнання електронної звітності відсутня можливість отримати повідомлення в електронному вигляді, такий платник може звернутись за інформацією щодо реквізитів ПДВ-рахунку до Центру обслуговування платників за основним місцем обліку.

close icon
Структура документа
Лист ДФСУ № 2057/7/99-99-11-04-01-17 від 23.01.2015 щодо організації роботи

Щодо організації роботи

Замовити персональну презентацію