Лист Державної податкової адміністрації України № 14136/7/15-0717 від 20.05.2011 щодо сплати земельного податку суб'єктами суднобудування

Щодо сплати земельного податку суб'єктами суднобудування

...

Державна податкова адміністрація України у зв'язку із запитами платників податків, органів державної податкової служби та з метою належної організації адміністрування плати за землю звернулася до Міністерства фінансів України щодо питання пільгового оподаткування земельним податком суб'єктів суднобудівної промисловості.

Надсилаємо лист Міністерства фінансів України від 28.04.2011 р. № 31-08150-06-18/11074 щодо оподаткування земельних ділянок, наданих суб'єктам суднобудування, та просимо довести його до підпорядкованих органів державної податкової служби для керівництва в роботі і встановити контроль за правильністю застосування пільги по земельному податку суб'єктами суднобудівної промисловості.

Заступник Голови комісії з проведення реорганізації ДПА України,
заступник Голови О. Любченко

...

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.04.2011 р. № 31-08150-06-18/11074

Міністерство фінансів України розглянуло лист Державної податкової служби України щодо пільгового оподаткування земельним податком суб'єктів суднобудівної промисловості і повідомляє.

Положення Податкового кодексу України (пункт 4 підрозділу 6 розділу XX "Перехідні положення"), яким передбачене звільнення від сплати земельного податку для суб'єктів суднобудівної промисловості, було включене до перехідних положень Кодексу як норма тимчасової дії та має застосовуватися відповідно до статті 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні".

Однак зазначена стаття була виключена із вказаного Закону України на виконання положень прийнятого Верховною Радою України Закону України від 23.12.2010 р. № 2856 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України".

Таким чином, пункт 4 підрозділу 6 розділу XX містить посилання на статтю 1 Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні", яка втратила чинність, отже, законодавчі підстави для застосування пільгового оподаткування земельним податком суб'єктів суднобудівної промисловості в Україні відсутні.

Директор Департаменту податкової, митної політики, доходів,
адміністрування платежів та методології бухгалтерського обліку М. Чмерук

close icon
Структура документа
Лист Державної податкової адміністрації України № 14136/7/15-0717 від 20.05.2011 щодо сплати земельного податку суб'єктами суднобудування

Щодо сплати земельного податку суб'єктами суднобудування

Замовити персональну презентацію