Щодо порядку перерахування коштів з електронного рахунка в системі електронного адміністрування ПДВ на спеціальний рахунок сільськогосподарського виробника

Державна фіскальна служба України розглянула лист підприємства щодо порядку перерахування коштів з електронного рахунка в системі електронного адміністрування ПДВ (далі - електронний рахунок) на спеціальний рахунок сільськогосподарського виробника та повідомляє.

Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість", який набув чинності 29 липня 2015 року, внесено зміни в частині функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, зокрема для сільськогосподарських товаровиробників, які використовують спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість відповідно до статті 209 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

Особливості застосування спеціального режиму оподаткування в межах системи електронного адміністрування ПДВ роз’яснено листом ДФС від 11.08.2015 р. № 29560/7/99-99-19-03-02-17, який надіслано головним управлінням ДФС в областях, м. Києві, Міжрегіональному головному управлінню ДФС - Центральному офісу з обслуговування великих платників, а також розміщено на офіційному порталі ДФС у розділі "Електронне адміністрування ПДВ" (копія додається). Вказаний лист підприємство може використовувати у своїй роботі.

Голова Р. М. Насіров