Наказ Міністерство доходів і зборів України № 82 від 26.04.2013 "Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій" від 26.04.2013

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 квітня 2013 року № 82

Відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2013 року N 141/2013 "Про Міністерство доходів і зборів України" та Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року N 1315, та рішення Технічної комісії (протокол від 09.04.2013 р. N 20) наказую:

1. Затвердити Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій у новій редакції, з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової служби України від 05.03.2013 р. N 51 "Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій".

3. Директору Інформаційно-комунікаційного департаменту Семченко О. В. забезпечити оприлюднення наказу у 10-денний строк від дати видання шляхом розміщення на веб-порталі органів Міндоходів та у друкованих засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Ігнатова А. П.

Міністр                                                                           О.В. Клименко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства доходів і зборів України
26.04.2013 № 82

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

____________
Примітки:

* протокольні рішення Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом;

** продаж ювелірних виробів, приймання платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, ломбарди;

*** дозволяється застосування реєстраторів із зазначеними версіями внутрішнього програмного забезпечення в режимі формування і зберігання контрольної стрічки у вигляді електронного документа (без одночасного друкування паперової контрольної стрічки) з друкуванням її на вимогу контролюючих органів;

**** забезпечує передачу контрольно-звітної інформації до органів ДПС;

***** забезпечує передачу контрольно-звітної інформації до органів ДПС та формування контрольної стрічки в електронній формі.

Директор Департаменту
податкового та митного аудиту С. Б. Крухмальов