Який строк проведення документальної планової перевірки?

Відповідно до пункту 77.7 статті 77 ПК України, строки проведення документальної планової перевірки встановлені статтею 82 цього Кодексу. Разом з тим, стаття 82 ПК України має назву «Строки проведення виїзних перевірок», хоча в пункті 82.1 і міститься формулювання «тривалість перевірок, визначених у статті 77 цього Кодексу».

Таким чином, має місце неточність формулювання самої назви статті, а отже зміст статті розповсюджуються і на документальні виїзні перевірки.