Чи обов’язково при відправленні податкової звітності поштою, відправляти її листом з повідомленням про вручення?

Підпунктом б) пункту 49.3 статті 49 ПК України зазначено, що у разі надсилання податкової звітності поштою, таке відправлення здійснюється з повідомленням про вручення та з описом вкладення.