Чи уповноважений контролюючий орган на етапі подання декларації перевіряти її склад та відмовляти у її прийнятті у разі порушення статті 46 ПК України?

Враховуючи положення пункту 48.9 статті 48 ПК України, перевірці посадовою особою контролюючого органу не підлягають показники податкової декларації, окрім обов’язкових реквізитів.