Чи можуть строки подання податкової звітності бути продовженими?

Можливість продовження строків для подання податкової звітності передбачена передусім у ПК України. У абзаці другому пункту 49.20 встановлюється норма за якою граничні строки подання податкової декларації можуть бути збільшені за правилами та на підставах, які передбачені ПК України.

Детальніше щодо граничних строків див. додаткову аналітику «Граничні строки»