Які особливості надіслання запиту у випадку здійснення контрольованих операцій?

Так, підпункти 39.4.4. та 39.4.8. пункту 39.4 статті 39 ПК України передбачає можливість Державної фіскальної служби України надсилати запити для одержання інформації щодо окремих контрольованих операцій.

Водночас, якщо платник податків не надасть на такий запит інформацію в обсязі, передбаченому підпунктом 39.4.6 пункту 39.4 статті 39 ПК України, то Державна фіскальна служба України надсилає платнику податків додатковий запит з вимогою подати інформацію в обсязі, якого вимагає підпункт 39.4.6 пункту 39.4 статті 39 ПК України.