Чи несе відповідальність платник податків у разі ненадання інформації, яка запитується?

ПК України не містить прямої норми, яка передбачає відповідальність за ненадання платником податків інформації та її документального підтвердження, визначеної у запиті контролюючого органу.

Разом з тим, стаття 128 ПК України встановлює відповідальність банків за неподання або подання з порушенням строку податкової інформації до контролюючого органу. Оскільки, відповідно до пункту 73.3 статті 73 ПК України, контролюючий орган має право звернутися з письмовим запитом про подання інформації, доцільно стверджувати, що положення статті 128 ПК України можуть бути застосовані у випадку ненадання банком відповіді на запит контролюючого органу.