Чи може платник податків бути звільненим від обов'язку надавати відповідь на запит контролюючого органу?

Платник податків може бути звільнений від такого обов'язку, якщо запит:

Ще до однієї з підстав звільнення платника податків від обов'язку надавати відповідь є відсутність у платника запитуваних документів. Це стосується лише тих випадків, коли оригінали документів були вилучені правоохоронними чи іншими органами (пункт 85.9 статті 85 ПК України).