Які суми сплачених грошових зобов’язань має право повернути з бюджету платник податків?

В силу положень пункту 43.1 статті 43 ПК України, платнику податку підлягають поверненню помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання відповідно до статті 43 ПК України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.