Чи може бути складена довідка за наслідками проведення камеральної перевірки?

Згідно з пунктом 86.2 статті 86 ПК України, за результатами камеральної перевірки у разі встановлення порушень складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, які проводили перевірку, і після реєстрації в контролюючому органі вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків.

Таким чином, положення ПК України не передбачають складення довідки за результатами проведення камеральної перевірки.