Які рішення можуть бути оскаржені в адміністративному порядку?

Пункт 56.2 статті 56 ПК України встановлює право звернення платника податків зі скаргою для перегляду рішення за процедурою адміністративного оскарження на рішення контролюючого органу, у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган:

Разом з тим, ПК України встановлює випадки, коли такі рішення не можуть бути оскарженні в адміністративному порядку, а саме:

1. Оскарження суми грошового зобов'язання, самостійно визначене платником податків (пункт 56.11 статті 56 ПК України).