Чи вважаються нерезидентами офіційні представництва інших держав та міжнародних організацій на території України?

Дипломатичні представництва, консульські установи та інші офіційні представництва інших держав і міжнародних організацій в Україні, вважаються нерезидентами за підпунктом 14.1.122 ПК України.