В яких випадках РРО не застосовується?

Стаття 9 Закону про РРО передбачає випадки коли реєстратори розрахункових операцій не застосовуються:

1)  при  здійсненні  торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами,  установами  і  організаціями усіх форм власності, крім  підприємств  торгівлі  та  громадського  харчування,  у разі проведення   розрахунків   у  касах  цих  підприємств,  установ  і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та  видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку;