Які встановлюються строки для декларування та сплати туристичного збору?

Відповідно до пункту 268.7.1 ПК України, сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів. Таким чином, базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу (пункт 268.7.3 ПК України).