Яким чином визначається база оподаткування туристичного збору?

Пункт 268.4.1 ПК України визначає базу справляння туристичного збору, якою є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 268.5.1 цієї статті, за вирахуванням податку на додану вартість.

Норма, що міститься у пункті 268.4.2 ПК України, прямо передбачає, що до вартості проживання не включаються: