Який порядок отримання дозволу на спеціальне використання води?

Для суб’єктів господарювання, які здійснюють самостійний забір води з підземних або поверхневих вод (первинні водокористувачі) необхідним є отримання дозволу на спеціальне використання води.

Відповідно до статті 49 Водного Кодексу України дозвіл на спеціальне водокористування видається безоплатно: