Чи може фізична особа – підприємець, що здійснює організацію гастрольних заходів перебувати на спрощеній системі оподаткування?

Відповідно до підпункту 10) підпункту 291.5.1. пункту 291.5 статті 291 ПК України спрощена система оподаткування не поширюється на суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність щодо організації, проведення гастрольних заходів.