Чи поширюється норма щодо застосування податкової соціальної пільги при оподаткуванні військовим збором?

Військовий збір утримується з повної суми  нарахованого доходу без вирахування податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та без його зменшення на суму соціальної податкової пільги.

Відповідно до підпункту 1.2. пункту 161 розділу ХХ ПК України військовий збір стягується зі всієї суми доходу, передбаченого статтею 163 ПК України. Норми щодо застосування соціальної податкової пільги закріплені у пункті 164.6 статті 164 ПК України, а тому логічно застосовуються лише щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб та не поширюються на механізм справляння військового збору.