Знову про строки реєстрації податкових накладних

19 Липня 2016 #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

ДФС України у своєму листі від 14.07.2016 року № 15251/6/99-95-42-01-15 надала чергове роз’яснення стосовно строків реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до них в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

Зокрема, на підставі аналізу статті 120-1 ПК України, якою встановлюється відповідальність платника ПДВ за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних та розрахунків коригування, контролюючий орган дійшов висновку, що строк їхньої реєстрації становить 180 календарних днів з дати їх складання.

Разом з тим, нагадуємо, що Міністерством фінансів України була висловлена протилежна позиція, відповідно до якої строки, встановлені статтею 120-1 ПК України, стосуються виключно санкцій, які накладаються на платника за відсутності належної реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. Платник ПДВ, за позицією Мінфіну, має право зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування протягом 365 календарних днів з дати їх складання, оскільки протягом цього терміну за ним зберігається право на включення суми ПДВ по зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування.

Детальніше про це читайте у матеріалі «Строки реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до них».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments