Зниження ставки ЄСВ – чи справджуються сподівання?

28 Квітня 2016
Аа Аа

Зменшення ставок єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) стало, мабуть, єдиним питанням, яке не викликало сумнівів під час проведення так званої податкової реформи наприкінці 2015 року, адже проблема надмірного податкового тягаря на заробітні плати обговорювалась вже досить давно.

Таким чином, з початком 2016 року перелік платників ЄСВ було значно скорочено,  зокрема, з нього було виключено фізичних осіб, які працюють на умовах трудових договорів (контрактів). Окрім того, замість диференційованих ставок, для роботодавців передбачається єдина, порівняно понижена ставка, на рівні 22 відсотків.

Метою таких змін було перш за все виведення заробітних плат з тіні та зменшення податкового навантаження на фонд заробітної плати. Та чи реалізовують такі зміни очікування, які на них покладались?

Перш за все, звернемо увагу на те, що наймані працівники не надто відчувають відповідні зміни. Пов’язано це, перш за все, зі збільшенням ставки податку на доходи фізичних осіб ( далі – ПДФО), яка від початку 2016 року становить вже не 15 (або 20) відсотків, а 18 відсотків. Таким чином, якщо у 2016 році працівник отримує заробітну плату на рівні 1378 гривень на місяць, до відповідних бюджетів відраховується 18 відсотків ПДФО та 1,5 відсотка військового збору, отже, з 1378 гривень «на руки» особа отримає 1109,29 гривень. У 2015 році, якщо особа отримувала ті ж 1378 гривень на місяць, сума відрахувань становила 15 відсотків ПДФО, 1,5 відсотка військового збору та 3,6 відсотка єдиного соціального внеску. Таким чином, з відрахуванням всіх необхідних податків та зборів, особа отримувала 1108,46 гривень. Отже, як бачимо, зі скасуванням ЄСВ для працівників заробітні плати залишились фактично на тому самому рівні, що і у 2015 році.

Разом з тим, зменшення ставок має стимулювати роботодавців до підвищення заробітних плат своїм працівникам, а також, спрощує адміністрування ЄСВ, адже розмір відрахувань більше не залежить від класу професійного ризику виробництва.

Ще одним очікуваним наслідком зменшення ставок ЄСВ для роботодавців було виведення заробітних плат з тіні. Зазначимо, що аналогічне завдання стояло і перед понижуючим коефіцієнтом, який з 1 січня 2016 року мав би становити 0,6 та відповідно зменшувати ставку ЄСВ для його платників. Однак, на сьогодні такий ефект не спостерігається. Разом з тим, за останніми статистичними показниками надходження коштів від ЄСВ впало на меншу величину, ніж це прогнозувалось авторами податкової реформи, і це попри двократне зменшення ставки ЄСВ. Так, у 2015 році за період січень – березень надходжень від ЄСВ було отримано у розмірі 40,1 мільярдів гривень, для порівняння, за цей же період у 2016 році від ЄСВ надійшло 30 мільярдів гривень.

Отже, можемо зробити такі висновки:

  1. Зі скасуванням ЄСВ для працівників заробітні плати порівняно не зросли.
  2. З двократним зниженням ставки ЄСВ надходження скоротились менше ніж на третину. Станом на кінець березня 2016 року зниження ЄСВ коштувало 10,1 мільярди гривень.
  3. Встановлення єдиної ставки ЄСВ призвело до значного спрощення процедури його адміністрування.

Надаємо для Вашого детального ознайомлення показники динаміки надходжень ЄСВ в 2014–2016 роках кумулятивно та помісячно:

Кумулятивно, в млрд  грн:

Помісячно, в млрд  грн:

Юрист-аналітик Taxlink

Анна Головацька

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments