Зміни по удосконаленню податкової системи – інфографіка Мінфіну

15 Липня 2016
Аа Аа

На офіційній сторінці Мінфіну в соціальній мережі Facebook опублікували інфографіку по податковій реформі.

На нас очікують зміни, що зачіпатимуть ряд процедур адміністрування податків, перебування фізичних осіб-підприємців на загальній системі оподаткування, удосконалення системи електронного адміністрування ПДВ та реєстру бюджетного відшкодування тощо.

В коментарях до публікації висловили свої думки експерти в податковій сфері. Зокрема, координатор групи Податки та бюджет РПР Олег Гетман зазначив, що Мінфін запропонував дуже багато концептуальних і важливих змін. Проте повідомив, що без переходу до оподаткування тільки розподіленого прибутку (виведеного капіталу) це буде не комплексної реформою, адже основний дискреційний податок на прибуток залишиться і буде істотно погіршувати загальну ситуацію.

Старший економіст CASE Ukraine Володимир Дубровський також прокоментував повідомлення від Мінфіну: «Це – крок у правильному напрямку, але без заміни податку на прибуток податком на виведений капітал, ніяка реформа ДФС неможлива».

З приводу запропонованих змін, свою думку висловила експерт, керівник податкової практики ЮК Jurimeх Віта Форсюк: «З року в рік ми бачимо намагання законотворців перекроїти податкову систему держави. Цьогоріч нам анонсують глобальні зміни саме в адмініструванні податків. Ми з колегами вважаємо, що це хороший знак. Не слід говорити про питання зміни ставок чи переосмислення елементів окремих податків, допоки загальні процедури адміністрування дають збої».

Детальніше з інфографікою можна ознайомитися нижче.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини: