Зміни до Податкового кодексу депутати розглянуть у четвер

14 Листопада 2016 #Податкова реформа
Аа Аа

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що цього четверга у парламенті розглядатимуть питання внесення змін до Податкового кодексу. Ймовірно, мова йде про законопроект Мінфіну – так звану податкову реформу.

Про такий розпорядок стало відомо з повідомлення прес-служби ВР.

Висновок, що розглядатимуть у ВР саме податкову реформу ми робимо у зв’язку з тим, що на середу, 16 листопада, у Комітеті ВР з питань податкової та митної політики заплановано розгляд якраз відповідної податкової реформи – законопроекту № 5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)» (про результати розгляду проекту ми повідомимо додатково – ред.).

Також, за повідомленням ВР, цього тижня у парламенті розглядатимуть наступні питання.

Завтра депутати візьмуться в першу чергу за законопроекти щодо фінансів та банківської діяльності, після цього – питання правоохоронної діяльності. Таким чином, за словами А. Парубія, депутати розглянуть ті проекти, часу на які не вистачило минулого пленарного тижня.

У середу на порядку денному ВР – питання ратифікації, зокрема, стосовно енергетики та звернення до ЄС щодо прискорення надання Україні безвізового режиму.

Окрім змін до ПК України, у четвер також планується розглянути питання бюджету, інфраструктури.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments