Змінено порядок подання статистичної та фінзвітності респондентів районів та міст обласного значення

Головне управління статистики у Черкаській області нагадує, що у зв’язку з реалізацією плану дій Уряду щодо реформування органів державного управління та на виконання наказу Держстату щодо оптимізації структури територіальних органів державної статистики з 1 січня 2020 року припиняють свою діяльність відділи статистики у районах.

У зв’язку з цим респонденти в районах та містах обласного значення мають подавати державну статистичну та фінансову звітність до Головного управління статистики, на власний вибір, у таких форматах:

- в електронному вигляді з використанням:

а) безкоштовного програмного забезпечення «Кабінет респондента»;

б) комерційного програмного забезпечення: M.E.Doc, FREDO Звіт, ЗвітОператор, Арт-Звіт Pro, iFin, Соната, Приват24 для бізнесу, REPORT (детальніше — у рубриці «Респондентам — сервіс Електронна звітність»);

- поштою  — на адресу Головного управління статистики;

Перелік форм, за якими необхідно звітувати до органів державної статистики, можна отримати у сервісі «Пошук за кодом ЄДРПОУ».

Бланки форм статистичної звітності та інструкцій/роз’яснень по їх заповненню представлені у розділі «Респондентам — Альбом форм державних статистичних спостережень».

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності зазначено в рубриці «Респондентам — Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments