Завершився перший раунд переговорів з МВФ щодо реформування ДФС

Аа Аа

Очільник ДФС Мирослав Продан, під час робочого візиту до Вашингтону, провів переговори з керівником управління доходів, заступником директора податково-бюджетного департаменту МВФ Хуаном Торо. Про це чиновник написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

"Насичений вівторок та перші результати першого офіційного візиту Державної фіскальної служби до США.

Завершився перший раунд переговорів з МВФ щодо реформування Державної фіскальної служби, змін, які відбулися в митно-податковій сфері, та перспектив розвитку. 
Відбулася достатньо відверта розмова з керівником управління доходів, заступником директора податково-бюджетного департаменту МВФ Хуаном Торо.

Підняли тему боротьби з контрабандою, про оголошену війну контрабандистам та шалений тиск на ДФС. Також говорили про посилення відповідальності за контрабанду, як то було до 2012 року, надання митниці правоохоронних повноважень. Адже чим сильніша ДФС, чим сильніша митниця, тим важче реалізовувати контрабандні схеми! 
І акцент в МВФ ми зробили не тільки на пунктах пропуску. Бо там, принаймні, ми маємо повноваження і, за понад рік роботи зроблено чимало. Звернули увагу на «потоки» через «зеленку», під землею, у повітрі та воді. Як би це дивно не звучало. 

Хуан Торес не з чуток знає про контрабандні процеси. Він з Чілі і його країна проходила всі ці етапи. Тому його питання було цілком логічне: «Чим допомогти?» 
Домовилися про підтримку ідей щодо криміналізації контрабанди та перегляд антиконтрабандної стратегії", - зазначається у повідомленні.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments