Затверджено порядок електронного адміністрування пального та порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних.

29 Лютого 2016
Аа Аа

Кабінет Міністрів України 24 лютого 2016 року затвердив Порядок електронного адміністрування пального та Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних.

Офіційний текст оприлюднено 29 лютого, при цьому сама система електронного адміністрування реалізації пального (скорочено – СЕАРП) почне діяти з 1 березня 2016 року.

До 1 квітня 2016 року не застосовуватиметься формула обсягу пального, на який може бути зареєстрована акцизна накладна (формула передбачена в статті 232 Податкового кодексу України). Так само до 1 квітня не застосовуються санкції за порушення порядку реєстрації акцизних накладних. Таким чином, тестовий режим СЕАПР триватиме місяць, протягом якого платники зможуть реєструвати акцизні накладні без обмежень у обсягах.

Нагадаємо, що протягом 20 днів з дня запровадження СЕАРП суб’єкт, який здійснює реалізацію пального, повинен подати в податкову акт інвентаризації залишків пального станом на 1 березня 2016 року. Залишок пального за актом інвентаризації враховуватиметься в формулі обсягу, на який платник може реєструвати накладну.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments