Затестуй нові функції TaxLink

10 Березня 2016
Аа Аа

Шановні користувачі TaxLink!

Вашій увазі пропонується новий функціонал нашого сайту, 5 елементів якого стануть необхідним та незамінним помічником для всіх, кого цікавлять податки.

Запрошуємо протестувати нові розділи, які Ви знайдете на головній сторінці, клікнувши стрілочку над вкладкою «Розділи та сервіси TaxLink». Зокрема, вкладка містить в собі: календар бухгалтера, декларацію з ПДФО за 2015 рік, переклади податкового законодавства іноземних держав, переклади рішень ЄСПЛ з податкових спорів та виклик податкового адвоката.

Новий функціонал забезпечить нашим користувачам максимальну зручність та інформативність.

Календар бухгалтера допоможе пунктуальному бухгалтерові бути в курсі граничних термінів сплати податків, внесків, обов'язкових платежів, а також нагадає, коли саме подавати податкові, фінансові, статистичні звіти задля уникнення проблем з контролюючими органами.

Оформити декларацію з ПДФО за 2015 рік – це безкоштовний сервіс для платників податку з доходів фізичних осіб, який надає змогу максимально зручно заповнити декларацію про майновий стан і доходи. Завдяки йому фізичні особи – підприємці та інші громадяни можуть подавати до податкових органів безкоштовно заповнену на нашому сайті та роздруковану декларацію про майновий стан і доходи та додатки до неї. Крім того, декларація містить інформаційні поля, в яких юристи нашої компанії розмістили примітки, які допоможуть користувачеві дізнатися, як правильно заповнити відповідні значення форми. Також в документ вшиті формули, які відразу розраховують суму податку платника.

Переклади податкового законодавства іноземних державпереклади податкового законодавства країн – членів Європейського Союзу російською мовою та, власне, закони мовою оригіналу з останніми змінами. Тобто, аналіз, дослідження та переклад сучасних нормативно-правових актів країн – членів ЄС та їх адекватна інтерпретація з огляду на відсутність більшості відповідників у національному податковому законодавстві. У базі доступними є положення про податок на додану вартість таких країн як Австрія, Німеччина, Франція, Люксембург, Бельгія, Велика Британія, Нідерланди, Греція, Кіпр, Італія, Мальта, Швеція, Фінляндія, Чехія, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Польща, Молдова та Казахстан. Також у вільному доступі є переклади українською мовою рішень Європейського суду з прав людини з найрезонансніших справ податкового характеру.

Переклади рішень ЄСПЛ з податкових спорів переклади рішень Європейського суду з податкових спорів, що містять не лише офіційні тексти, але і доробки професійних перекладачів та юристів. В переліку пропонованих перекладів є рішення ЄСПЛ, в яких мова йде про формування податкового кредиту та захист права на відшкодування сум податку на додану вартість, рішення щодо податкового арешту та конфіскації активів, «якості» податкового законодавства, порушення права на справедливий судовий розгляд, а також позиції ЄСПЛ щодо затягування адміністративних податкових процедур та судового оскарження у податкових спорах. Частина рішень стосується справ щодо пропорційності застосування штрафів та обмежень у разі застосування відповідальності за конкретні правопорушення, питань компенсації збитків, завданих платнику податків безпідставним стягненням сум податку або застосуванням штрафних санкцій, а також щодо заборони дискримінації у податкових правовідносинах.

Виклик податкового адвоката – у ситуації, коли необхідній супровід, Ви можете викликати адвоката, який спеціалізується на податкових питаннях. Наш адвокат допоможе правильно вибудувати лінію захисту, представлятиме Ваші інтереси перед контролюючим органом, слідкуватиме за дотриманням вимог щодо підстав процедури проведення перевірки, допоможе з підготовкою документів та представлятиме Ваші інтереси у суді.

Скористайтеся перевагами зручних сервісів нашого сайту.

TaxLink завжди з Вами.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments