Заповнення графи 7 податкової накладної: ДФС коментує нюанси

14 Листопада 2017 (0) #Податкова накладна #ДФС #ПДВ
Аа Аа

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації  від 30.10.2017 № 2442/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала відповідь на питання, чи можна сформувати податковий кредит, якщо у податковій накладній у графі 7 "Ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування податку на додану вартість" показник відображений зі знаками більше двох після коми.

Контролери вказують, що пунктами 4, 16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» №1307, передбачено, що усі графи податкової накладної, які мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками. При цьому у кількісному показнику податкової накладної необхідною кількістю знаків після коми вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графі 10 податкової накладної.

А відповідно до пункту 201.10. статті 201 Податкового кодексу України однією з підстав формування податкового кредиту є податкова накладна, зареєстрована в ЄРПН.

Тому у разі, якщо податкова накладна складена у відповідному порядку, а всі показники, зазначені в ній, не суперечать вимогам, то за умови реєстрації такої накладної в ЄРПН вона може бути підставою для формування податкового кредиту. 

Попередня стаття Наступна стаття