Заповнення графи 2 податкової накладної при виправленні помилки в ІПН покупця

26 Квітня 2016
Аа Аа

В інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.107) контролюючі органи пояснили, яку причину необхідно зазначати у графі 2 розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної, який складається для виправлення помилки в індивідуальному податковому номері покупця (далі – ІПН покупця).

Так, згідно з пунктом 192.1 статті 192 Податкового кодексу України у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, складається розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі – розрахунок коригування).
     Відповідно до пункту 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, у разі складання розрахунку коригування з метою виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, у розрахунку коригування зазначаються виправлені дані. При цьому, у графі 2 розрахунку зазначається причина коригування.

Враховуючи зазначене, контролюючий орган дійшов висновку, що у графі 2 розрахунку коригування, який складається для виправлення помилки в ІПН покупця, допущеної у податковій накладній, зазначається причина коригування: «Виправлення помилки в індивідуальному податковому номері покупця».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments