Заповнення граф 4 та 5 податкової накладної, – ДФС інформує

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 30.01.2019 № 335/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо використання у податкових накладних умовного позначення одиниці вимірювання товарів/послуг.

Дані щодо одиниці виміру товарів/послуг вносяться до граф 4 та 5 податкової накладної, які заповнюються відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (далі – КСПОВО), чинного на дату складання податкової накладної.

Так, якщо вартість товару/послуги визначається із застосуванням одиниць обліку, які відображаються у первинних документах, регістрах бухгалтерського обліку, то у графі 4 зазначається умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку та у графі 5 – код відповідної одиниці вимірювання/обліку.

У разі якщо товар/послуга, що постачається, має одиницю обліку, яка відсутня у КСПОВО, у графі 4 податкової накладної зазначається умовне позначення одиниці вимірювання такого товару/послуги, яке використовується для обліку та відображається у первинних документах, а графа 5 не заповнюється.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments