Законопроекти, які розглядатимуться Комітетом ВРУ з питань податкової та митної політики

01 Червня 2016
Аа Аа

Сьогодні, 1 червня 2016 року, Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики (далі – Комітет) проведе чергове засідання. Із порядком денним засідання Ви зможете ознайомитися на сайті Комітету.

Разом з тим, хочемо звернути Вашу увагу, що експертами TaxLink були проаналізовані положення законопроектів, які розглядатимуться Комітетом, та підготовлене і подане відповідне звернення.

Зокрема, критичні зауваження стосувались наступних проектів законів:

- «Про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо удосконалення деяких положень)»;

- «Про внесення зміни до підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей адміністрування податку на додану вартість на території проведення антитерористичної операції»;

- «Про внесення змін до статті 282 Податкового кодексу України (щодо звільнення від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності суб'єктів господарювання, які провадять діяльність на території проведення антитерористичної операції)».

Із текстом звернення, направленого в Комітет, Ви можете ознайомитись тут.

Про результати засідання Комітету нами буде повідомлено згодом.

Слідкуйте за нашими новинами! 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments