Законопроект, що дозволить при перерахунку пенсії застосовувати інший показник середньої заробітної плати по Україні

11 Липня 2016
Аа Аа

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4933 від 08.07.2016 «Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо перерахунку пенсій)».

Даним законопроектом пропонується  внести зміни до статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», якими дозволити при перерахунку пенсії застосовувати інший показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні ніж той, що враховувався під час призначення (попереднього) перерахунку пенсії.

Нагадаємо, що на сьогодні органи Пенсійного фонду при зверненні осіб за перерахунком пенсії застосовують показник середньої заробітної плати працівників в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески за 2007 рік, що складає 1197,00 грн.

На думку авторів законопроекту, «застосування такого показника середньої заробітної плати значно порушує право пенсіонерів на належне пенсійне забезпечення та  за допомогою внесених змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" забезпечиться належний соціальний захист пенсіонерів, що мають право на перерахунок пенсій».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments