За який період вперше подаватиметься декларація з ПДВ за новою формою?

08 Серпня 2016 #ПДВ #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

У загальнодоступному інформаційному ресурсі «ЗІР» (категорія 101.20) фіскальною службою було надано роз’яснення щодо податкового періоду, за яким вперше подаватиметься податкова декларація з ПДВ за оновленою формою.

Так, відповідно до пункту 2 розділу VІІІ Порядку, затвердженого Наказом Мінфіну від 28.01.2016 року № 21, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності, для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними попередні форми декларацій (розрахунків). Зміни до форми податкової декларації з ПДВ були внесені Наказом Міністерства фінансів України від 25.05.2016 року № 503, який вступив в силу з 01.07.2016 року (детальніше про вищезазначені зміни читайте тут).

Таким чином, фіскальні органи дійшли висновку, що податкова декларація з ПДВ буде вперше подаватися за оновленою формою за серпень 2016 року або ІV квартал 2016 року (для платників ПДВ, які застосовують квартальний звітний період).

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments