За яких умов платник єдиного податку може надавати в оренду нерухомість?

15 Червня 2016
Аа Аа

ДФС у Запорізькій області нагадала фізичним особам – підприємцям – платникам єдиного податку, що відповідно до підпункту 291.5.3 статті 291 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755 – VI, вони можуть надавати в оренду:

  • земельні ділянки, загальна площа яких не перевищує 0,2 гектара,
  • житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких не перевищує 100 квадратних метрів,
  • нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких не перевищує 300 квадратних метрів.

При цьому, фізична особа – підприємець, яка надає в оренду частину такої нерухомості, може залишатися на спрощеній системі оподаткування, якщо площа цієї частини менше, ніж зазначено у підпункті 291.5.3 статті 291 ПК України.

Нагадуємо нашим читачам, що Наказом ДПС України від 20.02.2012 №136 затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності фізичними особами – підприємцями, які здійснюють діяльність з надання нерухомого майна в оренду.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments