За 9 місяців податковою міліцією Офісу ВПП упереджено незаконне відшкодування ПДВ на понад 522 млн грн

Протягом 9 місяців поточного року відшкодовані збитки у кримінальних провадженнях (які направлено до суду) у сумі 681,7 млн грн, що майже в 3 рази (на 290 відсотків) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виявлені легалізовані доходи у сумі 536,2 млн грн. Упереджене незаконне відшкодування ПДВ з бюджету у сумі 522,1 млн грн. 

Про це повідомив перший заступник начальника Офісу великих платників податків, полковник податкової міліції Олександр Собчук під час прес-конференції, присвяченої результатам роботи податкової міліції Офісу податків ДФС за січень-вересень 2018 року.

Серед іншого, під час заходу податківець розповів про кампанію, спрямовану на виявлення учасників тіньового ринку праці та тих, хто видає зарплати у конвертах; про хід «Справи про 37 вагонів» (викриття злочинної схеми під час імпорту товарно-матеріальних цінностей на Одеській митниці, що була організована колишнім співробітником фіскальних органів); хід та деталі операції «Акциз-2018», в результаті якої було виявлено 14 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів та розпочато 5 кримінальних проваджень.

Загалом, аналізуючи результатів роботи податкової міліції у напрямку боротьби з незаконними оборудками зі сплати ПДВ, пан Собчук відзначив, що «економічний ефект від роботи всієї податкової міліції України протягом 9 місяців поточного року склав 10,1 млрд грн. Значна його частина, а саме 40 відсотків або 4,1 млрд грн, це результати роботи підрозділів податкової міліції Офісу великих платників, тобто це та користь, яка була фактично принесена державі».

"Протягом 9 місяців поточного року відшкодовані збитки у кримінальних провадженнях (які направлено до суду) у сумі 681,7 млн грн, що майже в 3 рази (на 290 відсотків) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виявлені легалізовані доходи у сумі 536,2 млн грн. Упереджене незаконне відшкодування ПДВ з бюджету у сумі 522,1 млн грн. Вилучені з незаконного обігу підакцизні товари на суму 441 млн грн. Додатково сплачені митні платежі у сумі 165,4 млн грн. Також, в ході досудового розслідування кримінальних проваджень були заарештовані майно, товарно-матеріальні цінності та грошові кошти на суму майже 1,2 млрд грн. Після рішення суду гроші надійдуть до бюджету. Високий ефект роботи податкової міліції Офісу досягнуто завдяки злагодженості та узгодженості в діяльності оперативних та слідчих підрозділів, а також взаємодії з підрозділами аудиту та митницями", - наголосив полковник податкової міліції Олександр Собчук.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments