За 9 місяців податковою міліцією Офісу ВПП упереджено незаконне відшкодування ПДВ на понад 522 млн грн

Протягом 9 місяців поточного року відшкодовані збитки у кримінальних провадженнях (які направлено до суду) у сумі 681,7 млн грн, що майже в 3 рази (на 290 відсотків) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виявлені легалізовані доходи у сумі 536,2 млн грн. Упереджене незаконне відшкодування ПДВ з бюджету у сумі 522,1 млн грн. 

Про це повідомив перший заступник начальника Офісу великих платників податків, полковник податкової міліції Олександр Собчук під час прес-конференції, присвяченої результатам роботи податкової міліції Офісу податків ДФС за січень-вересень 2018 року.

Серед іншого, під час заходу податківець розповів про кампанію, спрямовану на виявлення учасників тіньового ринку праці та тих, хто видає зарплати у конвертах; про хід «Справи про 37 вагонів» (викриття злочинної схеми під час імпорту товарно-матеріальних цінностей на Одеській митниці, що була організована колишнім співробітником фіскальних органів); хід та деталі операції «Акциз-2018», в результаті якої було виявлено 14 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів та розпочато 5 кримінальних проваджень.

Загалом, аналізуючи результатів роботи податкової міліції у напрямку боротьби з незаконними оборудками зі сплати ПДВ, пан Собчук відзначив, що «економічний ефект від роботи всієї податкової міліції України протягом 9 місяців поточного року склав 10,1 млрд грн. Значна його частина, а саме 40 відсотків або 4,1 млрд грн, це результати роботи підрозділів податкової міліції Офісу великих платників, тобто це та користь, яка була фактично принесена державі».

"Протягом 9 місяців поточного року відшкодовані збитки у кримінальних провадженнях (які направлено до суду) у сумі 681,7 млн грн, що майже в 3 рази (на 290 відсотків) більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виявлені легалізовані доходи у сумі 536,2 млн грн. Упереджене незаконне відшкодування ПДВ з бюджету у сумі 522,1 млн грн. Вилучені з незаконного обігу підакцизні товари на суму 441 млн грн. Додатково сплачені митні платежі у сумі 165,4 млн грн. Також, в ході досудового розслідування кримінальних проваджень були заарештовані майно, товарно-матеріальні цінності та грошові кошти на суму майже 1,2 млрд грн. Після рішення суду гроші надійдуть до бюджету. Високий ефект роботи податкової міліції Офісу досягнуто завдяки злагодженості та узгодженості в діяльності оперативних та слідчих підрозділів, а також взаємодії з підрозділами аудиту та митницями", - наголосив полковник податкової міліції Олександр Собчук.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Чи може уповноважений представник юрособи отримати за довіреністю кваліфіковані сертифікати відкритих ключів?

14 Червня 2019

Оподаткування ПДФО та військовим збором суми моральної шкоди, яка виплачується за рішенням суду

14 Червня 2019

Куди необхідно звертатись фізособі – власнику декількох об’єктів нерухомості, розміщених у різних пунктах, для проведення звірки?

14 Червня 2019

Для відмови від спрощеної системи платникам ЄП 1-3-ї груп необхідно подати заяву до контролюючого органу

14 Червня 2019

Визнання госпоперацій с/г товаровиробника – платника ЄП 4-ї групи контрольованими, - ДФС інформує

14 Червня 2019

Як зареєструвати неприбуткову організацію чи установу?

14 Червня 2019

Які документи необхідно подати для внесення відмітки про чергову сплату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном?

14 Червня 2019

Вимога про сплату боргу платнику єдиного внеску: у які терміни приймається?

14 Червня 2019