Як звітувати за 2015 рік платнику, який у IV кварталі отримав статус неприбуткової організації?

01 Квітня 2016
Аа Аа

У листі від 15.03.2016 р. № 5617/6/99-99-19-02-01-15 спеціалісти ДФСУ визначили перелік звітів, які повинен подати платник податку на прибуток підприємств, що у IV кварталі 2015 року отримав статус неприбуткової організації:

· податкова декларація з податку на прибуток підприємства – за звітний податковий період, який починається з початку звітного (податкового) року і закінчується останнім календарним днем, перед реєстрацією його неприбутковою організацією;

· звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації – за податковий (звітний) період з дати реєстрації у контролюючому органі неприбутковою організацією до останнього календарного дня податкового (звітного) року.

· фінансова звітність, складена наростаючим підсумком, – за період з початку звітного (податкового) року до останнього дня перед реєстрацією неприбуткової організації.

У разі необхідності платник податків може подати разом з податковою декларацією доповнення, складені у довільній формі, які вважатимуться її невід'ємною частиною (пункт 46.4 статті 46 ПК України). Цим правом можна скористатись і при складанні звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, форма якого містить спеціально відведене місце для такого доповнення.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments