Як тепер заспіває Кабальє?

15 Грудня 2015 (0) #Іспанія
Аа Аа

Феміда не обирає за товщиною гаманця, як бідні, так і багаті можуть покласти свою честь на її ваги. Суд Барселони виніс вирок відомій оперній співачці Монтсеррат Кабальє за ухилення від сплати податків. Оперна діва засуджена до 6 місяців позбавлення волі та має сплатити штраф у розмірі майже 250 тис. євро, повідомляє ABC.

Монтсеррат Кабальє повністю визнала свою вину за ухилення від сплати податків. За матеріалами справи, все почалось ще у 2010 році, коли співачка вказала місцем постійного проживання державу Андорру, яка знаходиться на кордоні Франції та Іспанії, що, на думку прокуратури, було зазначено виключно з метою заощадження на податках.

Останніми роками 82-літня співачка уникала світських заходів у зв’язку з перенесеною важкою хворобою.  Тому на засідання суду не з’явилась, а давала свідчення за допомогою відеозв’язку. Співачка зазначила, що більшість часу у 2010 році знаходилась у Андоррі і вказала свою постійну адресу там, саме з метою уникнення сплати податків.

Так як Монтсеррат не має кримінального минулого і термін засудження менше двох  років, суд визнав вирок умовним.  Суд постановив співачці сплатити штраф у розмірі 254 231 євро та позбавити її усіх соціальних субсидій строком на 18 місяців.

Останнім часом почастішали випадки ухилення від сплати податків серед селебріті. Серед тих, хто хотів заощадити на виплаті податків зазначаються імена Ліонеля Мессі, Рафаеля Надаля та ряду інших відомих мешканців Іспанії.

Попередня стаття Наступна стаття