Всеукраїнський бухгалтерський конгрес відбудеться в Грузії!

11 Квітня 2016
Аа Аа

З 23 по 28 червня 2016 року в Грузії в Батумі відбудеться 10-й ювілейний Бухгалтерський конгрес.

Батумі є найбільш важливим культурним, економічним та туристичним центром сучасної Аджарії.

Місце проведення обрано не випадково. Грузія має позитивний досвід проведення економічних реформ, які зараз Україна намагається втілити в життя, і її досвід буде дуже корисним для бухгалтерської спільноти України.

Всеукраїнський бухгалтерський конгрес протягом десяти років об'єднує бухгалтерів України в одну рушійну силу, яка знаходить шляхи вирішення для бухгалтерської спільноти в умовах невизначеності.

У роботі 10-го Конгресу візьмуть участь головні бухгалтери, фінансові директори провідних компаній з усієї України, експерти з бухгалтерського та управлінського обліку, оподаткування та юридичної практики, а також грузинські колеги.

Участь у Конгресі дає можливість учасникам:

  • Узнати інформацію про всі існуючі і перспективні зміни в законодавстві щодо бухгалтерського обліку, оподаткування і права, яка вбереже вас від можливих помилок.
  • Обговорити з експертами і колегами проблемні питання підприємств України, виробити найбільш ефективні шляхи податкової оптимізації.
  • Обмінятися досвідом у вирішенні нагальних проблем із бухгалтерами-практиками з різних регіонів України, а також із грузинськими колегами.
  • Внести свої конструктивні пропозиції для зміни існуючих і формування нових державних нормативних актів.
  • Познайомитися з культурою, архітектурою Грузії та її успішним досвідом виходу із кризи.

Ініціатором 10-го Конгресу виступає громадська організація Всеукраїнський бухгалтерський клуб. Організатором –  івент-агенції «UtekaBusinessEvents».

Організатори склали насичену програму 10-го Конгресу, щоб кожен учасник отримав максимум корисної інформації і в той же час познайомився з культурою та колоритом Грузії та її успішним досвідом виходу з кризи.

Дізнатися про детальну інформацію та зареєструватися можна на сайті www.ube-ua.com/congress

Візьміть участь в 10-м  ювілейному бухгалтерському Конгресі! З усіх питань телефонуйте за номерами: +38 (067) 544-07-32, +38 (095) 093 24 08, +38 (056) 370-44-25.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments