ВР деталізувала питання застосування праці іноземців в Україні

Аа Аа

Роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України на підставі дозволу, що видається територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції.

Такі зміни до ст.42 Закону «Про зайнятість населення» передбачені прийнятим сьогодні Законом (законопроект №4541). Чинна на даний момент норма Закону передбачає застосування праці відповідних осіб на підставі дозволу, що видається на строк до одного року.

Після підписання Закону Президентом та набрання ним чинності особливості отримання дозволу на застосування праці іноземців або осіб без громадянства буде врегульовано десятком статей Закону (на даний момент питання працевлаштування таких категорій осіб визначено однією статтею – ред.).

Передбачається, що праця іноземців та осіб без громадянства може застосовуватися на різних посадах в одного або декількох роботодавців, за умови отримання відповідного дозволу на застосування їх праці на кожній посаді. Водночас праця іноземних високооплачуваних професіоналів може застосовуватися без дозволу на посадах за сумісництвом, якщо строк дії трудового договору на посаді за сумісництвом не перевищує строк дії дозволу за основним місцем роботи.

Визначається, що роботодавець може отримати дозвіл для таких категорій осіб:

1) відряджені іноземні працівники;

2) внутрішньокорпоративні цесіонарії;

3) іноземці та особи без громадянства, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Особливими категоріями осіб, які претендують на працевлаштування в Україні, визначають, зокрема, іноземних високооплачуваних професіоналів, бенефіціарів юросіб, створених в Україні, іноземних програмістів та працівників творчих професій, а також випускників університетів - першої сотні міжнародних рейтингів.

Дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства видається на строк:

- дії трудового договору (контракту), але не більш як на три роки — для особливих категорій іноземців та осіб без громадянства, мова про яких йшла вище;

- дії договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, але не більш як на три роки — для відряджених іноземних працівників;

- дії рішення іноземного суб’єкта господарювання про переведення іноземця або особи без громадянства на роботу в Україну та контракту, укладеного між такою особою та іноземним суб’єктом господарювання, про переведення на роботу в Україну - для внутрішньокорпоративних цесіонаріїв;

- дії трудового договору (контракту), але не більш як на один рік — для всіх інших іноземних найманих працівників.

Прийнятий депутатами Закон також визначає перелік документів, який подається для отримання дозволу або його продовження, розмір плати за отримання дозволу та порядок розгляду заяви про його отримання.

Відповідні зміни стосовно бенефіціарів зареєстрованої в Україні юрособи також внесено до Закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Зокрема, визначається, що такі іноземці та особи без громадянства, які отримали посвідку на тимчасове проживання, вважаються такими, які на законних підставах перебувають на території України на період дії посвідки. Окремо передбачено підстави для видачі посвідки бенефіціарам, строк її дії тощо.

Попередня стаття Наступна стаття